11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Genta Ismaili besimtare e devotshme, falet

Ndoshta nuk e keni ditur, por Genta Ismajli para çdo dalje në skenë është lutur.

Ky ka qenë një nga ritet e zakonshme të këngëtares, e cila për vite me radhë ka qenë një nga më të pëlqyerat e industrisë muzikore.

Në këtë foto të dikurshme shihet këngëtarja e mirënjohur duke u falur para ngjitjes në skenë.

Genta Ismajli është martuar me një biznesmen turk, me të cilin kane dhe fëmijët binjak.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit