2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Edona Llallosha ka dy pika të dobëta

Ylli i muzikës, këngëtarja Edona Llalloshi, pos për zërin e këngët përflitet edhe për fustanet e bukur.

Përzgjedhja e veshjeve skenike të këngëtares, është e admirueshme.

Këngëtarja, është tejet prezentë në dasma e ahengje, ku gjithashtu veshë fustane të bukur, elegant dhe që bëjnë përshtypje, shkruan “Kosovarja”.

Llalloshi, i ka pikë të dobët takat dhe kompletet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit