9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Geasy edhe Ledri lansojnë këngën “Thuj” (Video)

- Advertisement -

Dy gjigandët e repit shqiptar, Ghetto Geasy dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcën.

Sot ata e kanë lansuar këngën e tyre të përbashkët “Thuj”.

“E kom bo me zemër… qata ju ka dhimtë zemra”, janë disa vargje të kënduar nga Geti.

Kjo këngë e përbashkët mes tyre vjen pas një kohe goxha të gjatë.

Projekti është realizuar nga Big Deal Records.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit