9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Gazetari i njohur Bledi Mane, banori më i ri i BBV

Gazetari i njohur Bledi Mane është banori i tretë më i ri i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip.

Në klipin e tij prezantues, Mane u shpreh se injoranca dhe niveli i ulët i arsimit e shqetëson, ndaj në këtë pikë nuk do të ketë kompromise.

Ai tha se nuk di të gatuajë dhe se dy gjëra i kishin ngelur pa provuar në jetë. Martesa dhe Big Brother Vip.

Ndërkohë kujtojmë se përpara Bledit, pjesë e shtëpisë u bënë Keisi Medini dhe Tan Brahimaj.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit