33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Françeska bënë rrëfim prekës, vuante nga kjo sëmundje

- Advertisement -

Françeska është një nga banoret me të përfolura në ‘Big Brother VIP Albania’ për arsye të dinamikave që ajo krijon në shtëpi.

Ajo sonte ka rrëfyer historinë e jetës ku tregoi se vuante nga ‘Bulemia’ ku konsumonte ushqimin por me pas nuk ishte ndjerë mirë.

“Nga kjo sëmundje unë kam vuajtur shumë, kam qenë e bullizuar gjithë kohës më humbën edhe vetëbesimin, por më pas kur u largova nga ata kuptova sa vlej, nuk doja të mërzisja familjen, sepse Mami dhe Babi nuk meritonin të kishin një vajzë të sëmurë, andaj nga kjo me ka ndihmuar edhe i dashuri im, ku me thotë se bukuria vjen nga brenda” shprehet mes lotësh Françeska.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit