1.8 C
New York
Wednesday, December 6, 2023

Buy now

Flokët që do të bëjnë namin këtë vjeshtë

Po afrohet vjeshta dhe përveçse po përgatitemi për një garderobë me veshje të reja, pasi pantallonat e shkurtra nuk do t’ju duhen më, një trend i ri flokësh po na tundon.

Njihen si flokët e qelqta, janë kaq të rregullta dhe kaq të sakta, asnjë qime e pabindur. Pra modeli dhe stilimi perfekt që ka dashur gjithmonë të ketë çdo femër. E para ishte Kimi ajo që e solli këtë prerje, por shumë prej personazheve të njohur e ndoqën atë.

Në rregull, Kardashian ka një staf të tërë që kujdeset që flokët e saj të jenë gjithmonë perfektë, por është një gjë kaq e thjeshtë ta mbash nën kontroll këtë model. Mjafton të njiheni me disa prej produkteve që parandalojnë elektrizimin apo fryrjen e flokëve nga lagështia.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit