10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Fillon ndeshja Armeni-Kosovë

- Advertisement -

Ka startuar miqësorja mes Armenisë dhe Kosovës.

Armenët dhe Dardanët po luajnë në një ndeshje miqësore e cila pritet të dhurojë një ndeshje interesante.

Trajneri Franco Foda zyrtarisht në duel me Armeninë ka debutuar në krye të Dardanëve.

Foda dhe sulmuesi Vedat Muriqi në konferencën e fundit para ndeshjes me Armeninë u shprehen optimist se Kosova do të ketë paraqitje të mirë në duel me armenët.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit