9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Fifi ka dy fjalë për Ledion Liçon

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur Fifi është mjaftë aktive në rrjetet sociale duke ndarë mendimet e saj me ndjekësit.

Pak orë me parë ajo ka komentuar edhe sjelljen e Ledionit në spektakël.

Andaj ishte shprehur duke etiketuar Ledionin dhe “Fjalët e tua” e më pas ka shoqëruar me një figurë.

Në bazë të saj kemi kuptuar që këngëtarja ka një raport mjaftë të mirë me moderatorin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit