20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Evgjeni Thaçi viziton liderët e UÇK-së në Hagë: Ju bëjnë të fala të gjithëve!

Evgjeni Thaçi, anëtare e Kryesisë së PDK-së, mbesa e ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, ka vizituar sot në Hagë liderët e UÇK-së.

Ajo ka shkruar në “Facebook” se gjithë kjo sakrificë e tyre do të përfundojë me triumf të drejtësisë për ta dhe Kosovën.

“Bashkë me Lulin kaluam disa orë me Hashimin, Kadriun, Rexhepin, Calin dhe Nasimin. Me qendrimin e tyre optimist na motivuan dhe na dhanë edhe më shumë shpresë që e gjithë kjo sakrificë do të përfundojë me triumf të drejtësisë për ta dhe Kosovën. Ju bëjnë të fala të gjithëve!”, ka shkruar Evgjeni Thaçi.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=227275510010126&id=100081830347189&mibextid=Nif5oz

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit