0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Ermali dhe Ariana prindër për herë të pestë?!

Ermali dhe Ariana janë një nga çiftet për të përfolura të showbizit.

Çifti së bashku kanë katër fëmijë.

Por siç duket planet për edhe një fëmijë të pestë nuk po mungojnë.

Këtë e bën të ditur Ariana e cila ndau një fotografi të një karroce për fëmijë.

A ka diçka të re nga Ariana apo jo, kjo mbetet të zbulohet me kohë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit