24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, e tradhton fustani në mes të spektaklit

- Advertisement -

Spektakli i gjysmëfinales së “BBV”, mbrëmjen e djeshme është hapur me një koreografi të jashtëzakonshme kërcimi nga ish-konkurrentët e këtij edicioni

Gjatë kërcimit moderatores Erjola Doçi i ka ndodhur një incident me fustanin e saj.

E teksa balerini e ka çuar lart njërën këmbë për të kërcyer, ish-banores i dolën të brendshmet pasi kishte veshur një fustan të çarë te këmba.

Erjola e vuri re shumë shpejt që i kishin dalë të pasmet dhe vendosi dorën tek pjesët intime, megjithëse ky detaj nuk iu shpëtoi fansave.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit