1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Edhe një tjetër çift në “Big Brother”, shkëmbejnë puthjen e parë

Në shtëpinë e famshme në Shqipër “Big Brother VIP” është krijuar tashmë edhe një çift i ri, pas Beatrixës me Donaldin e DJ PM me Sarën, tashmë Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishta kanë shkëmbyer puthjen e parë brenda shtëpisë.

Dyshja ditëve të fundit kanë treguar afrimitet me njëri-tjetrin, e që pas rikthimit të Dagzit në shtëpi raporti mes tyre ka ndryshuar.

Ndërsa pjesa tjetër e banorëve ishin në gjumë në orët e vona mbrëmë, ata shkëmbyen puthjen e parë.

Kujtojmë, se çifti i parë në shtëpi që u krijua ishte ai mes Pajtim Krasniqit (DJ PM) dhe blogeres, Sarah Berisha, pasi që në media u përfol mjaft për ish-futbollistin, Granit Cana dhe këngëtaren Fifi, por që dyshja vendosen që të qëndronin vetëm miq.

Video: KETU

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit