2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

E rëndë në Korçë, nënë e bijë gjenden të vdekura brenda shtëpisë

Një ngjarje e rëndë në ka ndodhur në Korçë, në lagjen 17, ku nwnw e bijë, janë gjetur të vdekura brenda banesës së tyre.

Mësohet se viktima kanë qenë Eleni dhe Ornela Vangjeli, përkatësisht 74 dhe 54-vjeç.

Mësohet paraprakisht se dera e banesës ka qenë e mbyllur, ndërsa ka qenë zjarrfikësja që ka hapur derën duke gjetur të vdekura të dyja shtetaset në banesë.

Nga informacionet bëhet me dije se nëna ka qenë e paralizuar dhe dyshohet se vajza ka ndërruar jetë para saj, e më pas ka ndërruar jetë edhe nëna.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, nuk ka dyshime për ngjarje kriminale pasi nuk janë konstatuar shenja dhune apo shenja të tjera. Pritet të bëhet ekspertiza mjeko ligjore për të zbardhur plotësisht rrethanat.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit