24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Dyshohet për vjedhje, Policia e shpall në kërkim gruan në fotografi

- Advertisement -

Policia ka njoftuar përmes një komunikate se kërkohet një grua që dyshohet për një rast të vjedhjes që ka ndodhur në muajin prill 2024.

Tutje policia kanë kërkuar nga qytetarët që në rast se hasin në të dyshuarin ti kontaktojnë organet kompetente.

“Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e  personit që shihet në fotografi.

E dyshuara kërkohet për një rast të vjedhjes që ka ndodhë në muajin prill 2024.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj,  kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.”- thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit