22.6 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

“Dridhet” Greqia, mbushet me shqiptarë stadiumi në Athinë për ta pritur Edi Ramën

- Advertisement -

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ndau sot pamje të stadiumit “Galatsi” vetëm pak minuta nga nisja e takimit në Athinë.

Kryeministri Rama mbërriti rreth orës 10:00 në Athinë, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda Rama dhe anëtarë të kabinetit. Në fokus të takimeve do të jetë forcimi

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit