21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Donaldi vazhdon të mendojë për Borën? Në këtë mënyrë, aktori refuzon ta mërzisë

- Advertisement -

Prova e kësaj jave në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ lidhet me realizimin e disa emisioneve. Banorët do t’i vënë në skenë së bashku dhe për këtë kanë nisur t’i ndajnë.

Padyshim, nuk ka munguar edhe emisioni ‘Përputhen’ i drejtuar nga Bora Zemani.

Banorët kanë diskutuar se kush do e prezantojë këtë program dhe është përmendur emri i Donaldit. Aktori ka refuzuar, duke thënë se nuk dëshiron të mërzisë njeri, referuar Borës.

Donaldi: Donaldin mos e fusni aty.

Beniada: Të keqen është shumë e bukur.

Donaldi: O shpirti ku di unë si janë gjërat jashtë.

Beniada: O zemra merri gjërat çik kështu, tani iku se iku ajo historia.

Donaldi: Nuk dua të mërzis njeri./abcnews.al

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit