29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Çfarë ndodhi? Si kurrë më parë, Stresi ndihmon publikisht Noizyn

- Advertisement -

Prej vitesh, Noizy dhe Stresi kanë qenë armiq të përbetuar. Megjithatë, viti që lamë pas ata duket se gjetën paqen mes tyre.

Kjo paqe ka vijuar edhe në ditët e para të vitit të ri, pasi Stresi ka publikuar një fotografi të profilit të Noizyt në Instagramin e tij, ku ky i fundit promovon një event të rëndësishëm, duke i bërë thirrje të gjithëve të jenë pjesë.

Ndërkohë, Noizy nuk ka nguruar ta ripostojë në profilin e tij.

Fansat e dyshes janë surprizuar pafund dhe kanë nisur të mendojnë se mes tyre në të ardhmen mund të ketë edhe një bashkëpunim./abcnews.al

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit