10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Doli me kolegë në iftar në Pejë, burri nuk e lejon gruan të hyjë në shtëpi

- Advertisement -

Është arrestuar një burrë në Pejë, i cili dyshohet se nuk e la gruan e tij të hynte në shtëpi, pasi e njëjta kishte dalë më koleg të punës për të ngrënë iftar.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pasi kishte dal me koleg të punës për të ngrënë iftar, kur ishte kthyer në shtëpi, bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar nuk e ka lejuar që të hy në shtëpi. I dyshuari është arrestuar, dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton raporti 24 orësh.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit