9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Begaj për Pashkët: Të festojmë së bashku me besim dhe shpresë për një të nesërme më të mirë

- Advertisement -

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj ka uruar Pashkët Katolike.

I pari i vendit u shpreh se kjo festë të festohet, me shpresën që e nesërmja të jetë më e mirë.

“Për shumë mot Pashkën, të dashur besimtarë katolikë e ungjillorë! Në këtë ditë të bekuar, le të gëzojmë e të festojmë të gjithë së bashku me besim dhe shpresë te Zoti për një të nesërme më të mirë. Gëzuar, dhe qoftë për të gjithë Pashkë e Shenjtë!”, ka shkruar Begaj në Facebook.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit