31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Diola me dedikim për Erolldin nga ishujt Maldive: Dashuria jonë shkëlqen më shumë se dielli dhe oqeani

- Advertisement -

Diola Dosti dhe Erolld Belegu prej disa ditësh po shijojnë pushimet në ishujt Maldive.

Çifti i famshëm i estradës ka ndarë vazhdimisht imazhe me fansat në rrjete sociale.

Ata duken më të dashuruar se kurrë në krahët e njëri-tjetrit, ndonëse këtë kohë ishin shumë të komentuar në media e shtypin rozë.

Gjatë ditës së sotme (e hënë), nutricionistja publikoi disa foto të tjera përkrah biznesmenit nga Kosova.

“Në këtë parajsë tropikale, dashuria jonë shkëlqen më shumë se dielli dhe oqeani”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit