25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Diçka e re po vjen nga Melinda Ademi

- Advertisement -

Artistja e njohur, Melinda Ademi ka njoftuar se nesër do të publikohet kënga e re “Alkool”.

Ajo përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se kënga është bashkëpunim me Finem dhe do të publikohet nesër në ora 18:00.

“A jeni gati për nesër?”, ka qenë pyetja e Melindës, drejtuar ndjekësve të saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit