25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Di Caprio relaksohet në një jaht me shokun e ngushtë

- Advertisement -

Aktori i njohur Leonardo DiCaprio festoi Vitin e Ri me stil e miq të ngushtë në një festë të mbushur me yje në Saint-Barthélemy.

Ai vazhdoi pushimin dhe relaksimin në një jaht të madh në shoqërinë e shokut të tij të ngushtë, aktorit dhe muzikantit Lukas Haas, të martën pasdite, raporton Daily Mail.

Aktori 47 vjeçar dukej në formë i veshur me veshje noti të thjeshta me ngjyrë të kaltër.

Ai po shijonte rrezet e diellit pas një jave të stuhishme në Detin Karaibe, ku festuan me miliarderin e Amazon, Jeff Bezos, të dashurën Lauren Sanchez e Drake dhe figura të tjera të famshme festën e ndërrimit të viteve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit