23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

- Advertisement -

Dhurata Dora ka kaluar tashmë të gjithë kufijtë dhe pritshmëritë me projektin e ri muzikor.

“Sheqer”, titullohet kënga e saj më e re.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Dhurata Dora, Tonic & Denk dhe Reynmen, teksa vlen të theksohet se ende pa u publikuar, një pjesë  e saj ishte bërë virale në TikTok.

“Sheqer” nga Dhurata Dora veç ka nisur të jetë hiti i kësaj vere, kjo dukshëm vërehet në shikueshmërinë që ka arritur kënga ende pa u bërë 24 orë nga lansimi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit