25.7 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Deliu për Pecin e Kurtin: Kanë abuzu me rezervat e shtetit, tash flasin thua se vetë e mbjellin grurin

- Advertisement -

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu-Kodra, ka shpërndarë fotografinë e Kryeministrit Kurti dhe të ministrit të bujqësisë Faton Peci, të cilët pozuan nga arat.

Deliu-Kodra ka thënë se të njëjtit që kanë abuzu me rezervat e shtetit, sot po flasin në vetën e parë, thua ti se vetë e kanë mbjellë e po e korrin grurin.

Postimi i plotë:

Të njëjtit që kanë abuzu me rezervat e shtetit, sot po flasin në vetën e parë, thua ti se vetë e kanë mbjellë e po e korrin grurin.

Ju mashtroni edhe në bukë e mundin e bujqve e hidhni poshtë vazhdimisht.

Shtoni subvencionet e mbështetjen për bujqit, e mos ua merrni lavdin e hakun.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit