11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Dega e VV-së në Prishtinë mban sot konferencë për medie

- Advertisement -

Lëvizja Vetëvendosje, dega në Prishtinë ka bërë të ditur se sot do të mbajë konferencë për medie.

Në njoftimin e tyre në Facebook nuk është njoftuar se për çfarë arsye është thirrë kjo konferencë.

Konferenca mbahet në ora 10:00 dhe para gazetarëve do të flasin asamblistët e kësaj partie.

Nesër, me fillim nga ora 10:00 në zyret e Lëvizjes VETËVENDOSJE! – Qendra Prishtine, Këshilltarët tanë Komunal mbajnë konferencë për media. Ju ftojmë ta ndiqni!” – thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit