10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Dea Mishel e nis plazhin që në pranverë

- Advertisement -

Dea Mishel ndau disa fotografi buzë detit.

Me një fustan me detaje transparente, bukuroshja shfaq më shumë nga trupi i saj.

Dea njihet si vajzë që e do shumë detin dhe pozat pran tij.

Nga figurat e njohura publike, Dea është ndër të parat që nisi këtë sezon në bregdet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit