3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Çitaku: Martesa e vëllait të Mimoza Kusarit nuk është çështje e interesit publik

Ish-ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, ka reaguar pas lajmeve e komenteve që e kanë vërshuar rrjetin për martesën e vëllait të deputetes së Vetëvendosjes Mimoza Kusari-Lilës.

Çitaku përmes një postimi në facebook ka thënë se vëllai i Kusari-Lilës, nuk është fytyrë publike dhe rrjedhimisht as martesa e tij nuk është çështje e interesit publik.

Sipas saj thirrjet homofobike janë të shëmtuara dhe të papranueshme. ”Dashuria është dashuri”, ka shtuar ajo mes tjerash.

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit