1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Çfarë thonë sot vajzat e vogla që dikur donim të bëheshin si Gili?

Gili është një ndër emrat më të shquar në skenën muzikore, që vazhdimisht sjell diçka të re për publikun.

Ylli I estradës, me zërin, bukurinë dhe profesionalizmin arriti shumë në karrierën muzikore.

Vajzat e vogla këndonin dikur vargjet e një kënge “Kemi deshirë që kur të rritemi të këndojmë si Gili”.

Dhe, në fakt Gili ishte dhe vazhdon të jetë inspirim për brezat e rinjë, të cilët tek ajo shohin këngëtaren e talentuar, kuruar dhe pa skandale.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit