30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Çfarë po ndodh me lidhjen e Sarës dhe Ledrit? Zbulohen detaje të reja për çiftin

- Advertisement -

Gjatë muajve të fundit është përfolur shumë lidhja e reperit Ledri Vula dhe infuenceres së instagramit, Sara Hoxha dhe ka pasur mjaftueshëm aludime për një ndarje të mundshme.

Mirëpo deri vonë, asnjëri nuk morri iniciativë që të flasë publikisht për krisjen e lidhjes së tyre, pos menaxherit të reperit, Faton Shoshi. Ky i fundit ka thënë se “Nuk do me thënë që është mbarim i përhershëm dhe nuk do me thënë që kur bashkohesh me dikë të jesh i përjetshëm. Mund edhe të ribashkohen ose të prishen më keq. Gjithçka mund të ndodhë.”, shkruan “Kosovarja”.

Por në paraqitjen e fundit të Sarës ku ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ajo deklaroi se nuk ishte e martuar me Ledrin, mirëpo ishte partnerja e tij.

Mes tjerash, Sara tha se në të ardhmen, mund të bëjë edhe një dasëm, ngaqë i pëlqejnë shumë, shkruan “Kosovarja”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit