33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Çfarë ka ndodhur mes Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit? hedhin kunja njëra-tjetrës

- Advertisement -

Dy aktoret Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi, përveçse kolege janë cilësuar gjithmonë si mikesha të ngushta.

Por prej kohësh, Arjola dhe Adriana nuk kanë asnjë postim me njëra-tjetrën, as në ditët më të vështira të Adriana Matoshit pak javë më parë, mungoi një postim publikisht nga Arjola Demiri, në betejën e aktores me tumorin për herë të tretë.

“Shumica e armiqve që keni janë njerëz që dikur i keni ndihmuar në jetë. Xhelozia vllaçko, lakmia e kto tjerat”, shkruan Adriana Matoshi.

Arjola ka treguar se e ka njohur Adrianën në periudhën më të vështirë të jetës së saj, si emocionalisht ashu edhe ekonomikisht. Adriana i ka hapur derën e shtëpisë dhe është bërë mbështetja më e madhe për aktoren në hapat e saj të parë të karrierës në Kosovë.

Prandaj duket se postimi i Adrianës lidhet me aktoren.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit