23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Casemiro me një gol të vonë dërgon Manchester Unitedin në çerekfinale të FA Cup

- Advertisement -

Manchester United ka arritur ta mposht Nottinghamin si mysafir me rezultat 1-0 në kuadër të 1/8 në FA Cup.

Pas një pjese të parë pa gola dhe raste, pjesa e dytë, fundi i saj ishte dramatik.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit