0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Capita T dhe Adrola bashkë në New York

Edhe pse të dy nuk po e konfirmojnë një lidhje mes tyre, ata gjithmonë shihen pranë njëri-tjetrit.

Disa fotografi të postuara në rrugët e New Yorkut i bën ndjekësit të mendojnë se ata janë së bashku.

Ndryshimi mes këtyre fotografive është se njëra është shkrepur natën e tjetra ditën.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit