26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Burrë e grua në Prishtinë rrahen mes vete për vit të ri, përfundojnë në spital e polici

- Advertisement -

Një burrë dhe një grua(bashkëshortë) zgjodhën që ditën e fundit të vitit 2021 mos ta presin me valle e festë, por me grushte e dhunë.

Ata pas një mosmarrëveshje dje rreth orës 11:00 u rrahën mes vete, shkruan lajmi.net.

Policia ka thënë se që të dy pranuan tretman mjekësor, e më pas u intervistuan.

Me vendim të prokurorit, rasti në fjalë shkon në procedurë të rregullt. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit