31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Bora Zemani dhe Roza e mbulojnë me puthje Rita Latin

- Advertisement -

Ajo me nënën e saj Rita Lati ishin të ftuara në emisionin e moderatores Bora Zemani.

Sot Roza ka ndar disa momente të ëmbla gjatë xhirimeve, dhe në disa foto duken dy bukuroshe që po e mbulojnë Ritën me puthje.

Duket se energjia pozitive e Rita Latit po mbizotëron në secilin hapë të saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit