4 C
New York
Monday, February 26, 2024

Buy now

Bora Zemani bëhet xheloze, i’a ndalon Donaldit të dal me shokët

Bora dhe Donaldi janë dy emra tejet të përmendura në media rozë, ndonëse i lidh edhe profesioni i njëjtë.

Donaldi githashtu ka filluar sezonin e ri të emsionit, Fifi si e ftuara e tij në pyetjen e bërë nga Donaldi se a lejon.

Adisin të dal, ajo ia ktheu mrapsht duke e pyetur se a e ka lejën të dal ai me shokët e tij nga Bora.

Donaldi u përgjigj troç: “Jo”

Duket se moderatorja është tejet xheloze dhe e do të dashurin vetëm për vete.

Ata të dy së fundmi po bëjnë një film për gjithë ndodhit e dashurisë së tyre.

 

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit