21.9 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Bora e hoqi nga Instagrami Beatrixën, por si reagoi kjo e fundit

- Advertisement -

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani vendosi që për Vitin e Ri të heq nga Instagrami i saj disa persona, si për shembull, Donald Veshaj, vëllai i tij binjak Romeo, miku i tyre Elgit Doda dhe këngtëtaren Beatrix Ramosaj.

Ndërkohë, së fundmi, llogaria e Trixës që nuk dihet saktë nga kush menaxhohej ka vazhduar ta mbajë Borën “follow” por jo më. Por prej ditës së sotme, edhe personi që menaxhon llogarinë e Beatrix e ka hequr moderatoren.

Kujtojmë se trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, janë kthyer tashmë në kryefjalën e mediave rozë dhe çdo veprim i tyre komentohet pafund.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit