28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Bllokoi komentet në Instagram pak para se Hailey të njoftonte shtatzëninë, Selena Gomez zbulon arsyen pse!

- Advertisement -

Selena Gomez ka kufizuar se kush mund t’i komentojë në fotografitë e saj në Instagram vetëm disa ditë përpara se Justin dhe Hailey Bieber të njoftonin lajmin se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Por, siç rezulton, arsyeja pse ajo i mbylli komentet nuk kishte të bënte me shtatzëninë e çiftit Bieber.

“U ndjeva i fuqizuar duke e bërë këtë, duke thënë: “Kjo është vetëm për mua.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit