2.8 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Blerando i kthehet keq Albës: Ke treguar çfarë personaliteti ke

Dje banorët kishin sfidën e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa.

Banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës ishte Blerando.

Vesa me shaka e ka pyetur Blerandon se “pse s’më le ta fitoja lojën”.

Blerando tha se ishte duke e lënë Vesën ta fitonte lojën “por, ti tregove se çfarë shoqe ke”, ku e kishte fjalën për Albën.

Ndërsa, Alba reagoi menjëherë duke thënë se “mos me thuaj se e kam fajin unë, mos e kthe lojën tek unë, je shumë mistrec”.

Kurse, Blerando iu kundërpërgjigj duke i thënë Albës se ka dashur t’ia lëshojë lojën “por, kjo ka treguar çfarë personaliteti ka”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit