33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Blerando, Ardi dhe Mirdoni do të vijnë me një projekt muzikor (Video)

- Advertisement -

Shoubizit  vendor pritet t’i bashkohet edhe një projekt i ri muzikor.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes ish-banorëve të BBVK2, Blerandos, Ardit dhe Mirdonit.

Këtë e bënë artistët të ditur me anë të një postimi në Instagram.

“A keni propozime për emrin e këngës?”, ka shkruar Blerando në postimin e tij, derisa shfaqen të tre artistët në ambientet e klipit të tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit