22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Billie Faiers vazhdon të paraqitet me stil në Maldive

- Advertisement -

Billie Faiers ka treguar edhe njëherë gjoksin e saj derisa ka pasur të veshur një veshje të markës Pucci. Bukuroshja është në pushime idilike  në Maldive

Billie Faiers është dukur e jashtëzakonshme në një veshje shumëngjyrëshe derisa fotot i ka shpërndarë në Instagram.

Ish ylli i Towie, e cila për momentin është duke marrë diell në Maldive bashkë me familjen e saj dhe shokët, përfshirë shoqen e saj, Ferne McCann, është shfaqur me trup të tonifikuar në fustanin e inspiruar të Puccit.

Bukuroshja 31 vjeçare, kështu i ka dhënë fansave të saj disa fotografi në Instagram nga pushimet luksoze të saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit