4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Biden e vlerëson takimin me homologun kinez

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka thënë se e vlerëson takimin e me Presidentin e Kinës, Xi.

Ai ka thënë sfidat globale kërkojnë udhëheqje të përbashkët dhe se sot është bërë një përparim i vërtetë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit