29.1 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Bernard Berisha: Foda ka sjellë frymë të re, ndaj Norvegjisë të tregojmë potencialin tonë

- Advertisement -

Bernard Berisha, i rikthyer tashmë te Kosova, iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve para miqësores ndaj Norvegjisë.

“Trajneri i ri ka sjellë motiv të ri. I shoh të gjithë të angazhuar, duhet të vazhdojmë të jemi kompakt dhe ta ndihmojmë njëri-tjetrin. Ka shumë ndryshime, shumë pozitivitet. Shpresoj që në ndeshjen me Norvegjinë të tregojmë një ndeshje të mirë dhe të dëshmojmë që kemi potencial dhe që synojmë kualifikimin”, tha Berisha.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit