19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Bëhet virale një video e Anne Hathaway duke bërë ‘twerk’ me këngën e Nicki Minaj “Anaconda”, në festën e “Versace”

- Advertisement -

Anne Hathaway është bërë virale për twerkimin në Anaconda të Nicki Minaj ndërsa kërcente me stuhi gjatë një feste pas Versace në Milano të premten.

Aktorja 41-vjeçare e “Djalli Vesh Prada”, e cila mahnitime një fustan të kuq të ngushtë në shfaqjen e pistës së “Versace”, mund të shihet duke u shpërthyer në një video të ngarkuar në X, e njohur më parë si Twitter.

Në klip, ylli u ngjit në pistën e vallëzimit, ndërsa kishte veshur një minifund me kuadrate bardh e zi dhe një bluzë të shkurtuar.

Foto: Screenshot/X

Flokët e saj brune i rrodhën pranë shpatullave dhe për një prekje të fundit, ajo shtoi një palë syze dielli të zeza.

Hathaway u filmua duke vallëzuar në këngën hit të 2014-ës dhe në një moment, filloi të bënte lëvizje ndërsa ishte e rrethuar nga pjesëmarrës të tjerë të festës që e brohorisnin.

Përdoruesit e rrjeteve sociale u hodhën në seksionin e komenteve të videos tashmë virale, me një shkrim “Ne e duam këtë mbretëreshë!!!!”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit