11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

“Bëhen për spital” burrë e grua pas një mosmarrëveshjeje mes vete

Gjatë ditës së djeshme, si pasojë e një mosmarrëveshjeje janë përleshur mes veti një burrë e një grua.

Sipas raportit policor, u janë shkaktuar lëndime të lehta trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dy ata janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë:

DHUNË NË FAMILJE- Istog  07.02.2024-11:20. Janë shoqëruar në stacionin policor dy të dyshuar një femër  dhe një mashkull kosovarë, qift bashkëshortor, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete.  Të dyshuarit i kanë shkaktuar lëndime të lehta trupore njëri-tjetrit dhe janë  dërguar në tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit