13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Arrestohet një nxënës në Rogovë të Gjakovës, në çantë iu gjet një armë

 

Një nxënës është arrestuar në Rogovë të Gjakovës, pasi që në çanten e tij është gjetur një armë dhe një karikator i zbrazët. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“Fsh. Rogovë, Gjakovë 07.02.2024-11:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nxënës (i mitur) pasi që në çantën e tij janë gjetur dhe sekuestruar një armë si dhe një karikator i zbrazët. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit