28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Bebe Rexha tregon linjat e saj me xhinse të ngushta në një shëtitje në Los Angeles

- Advertisement -

Bebe Rexha ka treguar linjat me fotografitë e fundit e veshur me xhinse dhe një bluzë të zezë, teksa doli për një shëtitje në Los Angeles.

Këngëtarja dhe kantautorja me prejardhje shqiptare, mori vëmendjen e paparacëve me veshjen si dhe me syzet e diellit të markës Prada.

Krijuesja e hiteve i la flokët e saj të binin lirshëm nga era, teksa bëri një dalje të qetë gjatë fundjavës, shkruan Daily Mail.

The singer American singer-songwriter cut a casual figure in a trendy black and blue attire

Bebe Rexha, 34, showed off her curves in bootcut denim jeans and a black short-sleeved top as she stepped out for a stroll in Los Angeles on Sunday

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit