27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Bebe Rexha duket mahnitëse ndërsa mban fjalim si e ftuar speciale në Shkollën e Modës në Londër

- Advertisement -

Interpretuesja e hitit “Meant To Be” ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga paraqitja e saj në këtë event të veçantë, ku dukej mjaft elegante e veshur me një sako të hirtë. Në postimin e saj, ajo shprehu mirënjohjen dhe emocionet që përjetoi gjatë takimit me studentët.

“Kalova një kohë të mrekullueshme duke folur me studentët frymëzues në Shkollën e Modës CONDE NAST në Londër dje. Ne e mbajtëm të sinqertë dhe të ashpër. Faleminderit të gjithë studentëve që dolën. Shumë ikona të modës në përgatitje. Faleminderit që më ftuat Conde Nast College London Vogue”, shkroi 34-vjeçarja në Instagram.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Fjalimi i Bebe Rexhës ishte një burim i madh frymëzimi për studentët, të cilët patën mundësinë të dëgjojnë nga afër përvojat dhe këshillat e saj.

Ajo diskutoi për sfidat dhe arritjet e saj, duke inkurajuar të rinjtë që të ndjekin pasionet e tyre dhe të mos dorëzohen përballë vështirësive.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Kjo paraqitje e Bebe Rexhës është një tjetër dëshmi e angazhimit të saj për të ndarë eksperiencat dhe për të ndihmuar brezin e ri të profesionistëve të modës dhe muzikës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit