28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Baton Haxhiu del nga SPAK-u: Intervistova një prej hetuesve për një lëndë

- Advertisement -

Gazetari Baton Haxhiu të enjten është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, derisa para mediave, tregoi arsyet pse ndodhej atje.

Haxhiu duke dalë nga objekti i SPAK, sipas Panoramës, është pyetur në lidhje me këtë.

“Shkova të intervistoja njërin prej hetuesve për një lëndë.” – citohet se ka thënë ai.

Haxhiu ka shtuar se nuk mund të japë më shumë detaje.

“Aq mundem me thënë, s’kam të drejtë. E lexoni.” – u shpreh gazetari.

“Jo nuk kisha fletëthirrje. Nuk ka lidhje me fletëthirrjen kjo.” – ka thënë ai në fund.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit