16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Bashkëshortja e Ilir Metës: Raporti jonë për momentin është i ngrirë

- Advertisement -

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë , njëkohësisht edhe bashkëshortja e ish-presidentit, Ilir Metaj, Monika Kryemadhi ka treguar se marrëdhënia mes atyre të dyve për momentin është e ngrirë.

Kjo si pasojë e konflikteve politike, thotë Kryemadhi.

“Raporti im bashkëshortor me Metën për momentin është një raport i ngrirë, për shkak të konfliktit në parti, se sigurisht brenda familjes tonë, familjes së vogël, kanë ndërhyrë njerëz të cilët mendojnë se duke shkatërruar pozicionimet apo lidhjet familjare do të kenë karrierë politike”, tha Kryemadhi.

“Besoj se nuk është hera e parë që unë dhe Ilir Meta kemi këto konflikte, ne nuk kemi konflikte parimore, morale midis njëri-tjetrit, konfliktet tona janë vetëm konflikte politike”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit