-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Bashkëpunimi i Dafina Zeqirit me Afrim Muçiqin do të publikohet më 14 dhjetor

Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Dyshja, të cilët kanë karrierë të bujshme muzikore, do të sjellin ‘remake’ njërën prej projekteve të artistit të mirënjohur

Ata tashmë kanë sjell edhe një fotografi tjetër nga videoklipi i quajtur “Të du”, i cili pritet të lansohet më 14 dhjetor.

“Unë të du” në bashkëpunim me Afrim Muçiqin më 14 dhjetor 18:00”, u shpreh ajo.

Kjo do të jetë kënga e dytë nga albumi “The Absolute vol.1”.

Besohet që ky bashkëpunim do të pritet mirë, përkundër se këngëtarët i takojnë zhanreve të ndryshme muzikore.

Kënga mezi po pritet edhe nga fansat e artistëve, të cilët nuk ka dyshim se janë të shumtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit